Σύμφωνα με τον Πρόεδρο της Γενικής Συνομοσπονδίας Επαγγελματιών Βιοτεχνών Εμπόρων Ελλάδας ΓΣΕΒΕΕ η επιχειρηματικότητα πρέπει να μπει στον πρώτο βαθμό αυτοδιοίκησης και ο Γιώργος Ζηκόπουλος είναι «ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη θέση» όπως είπε.
![](https://georgezikopoulos.gr/wp-content/uploads/2023/07/Παναγιώτης-Παντελής-για-τον-Γιώργο-Ζηκόπουλο-300x169.jpg)
Ο Οικονομικός Επόπτης του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθήνας Παναγιώτης Παντελής για τον Υποψήφιο Δημοτικό Σύμβουλο Νέας Σμύρνης Γιώργο Ζηκόπουλο
Για τον Οικονομικό Επόπτη Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθήνας ο Γιώργος Ζηκόπουλος είναι ένας αξιόλογος και αποτελεσματικός άνθρωπος. Από την εκλογή του στο Δημοτικό Συμβούλιο «ο μόνος