Στις 8 Σεπτέμβρη Παρασκευή 19:30, σας περιμένω με χαρά στα εγκαίνια του προεκλογικού κέντρου Ποιότητα Ζωής – Γιώργος Κουτελάκης, στην πλατεία της Νέας Σμύρνης.
Παίρνουμε την ευθύνη…για την αλλαγή στη πόλη μας!!!
Στις 8 Σεπτέμβρη Παρασκευή 19:30, σας περιμένω με χαρά στα εγκαίνια του προεκλογικού κέντρου Ποιότητα Ζωής – Γιώργος Κουτελάκης, στην πλατεία της Νέας Σμύρνης.
Παίρνουμε την ευθύνη…για την αλλαγή στη πόλη μας!!!
Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Νέας Σμύρνης Γιώργος Κουτελάκης χαιρετίζει την συμμετοχή του Γιώργου Ζηκόπουλου στο ψηφοδέλτιο της παράταξης ‘Ποιότητα Ζωής’ επισημαίνοντας πως πρόκειται για έναν εμβληματικό
Για τον Οικονομικό Επόπτη Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθήνας ο Γιώργος Ζηκόπουλος είναι ένας αξιόλογος και αποτελεσματικός άνθρωπος. Από την εκλογή του στο Δημοτικό Συμβούλιο «ο μόνος
Αναλογιζόμενος τα 10 χρόνια κοινών τους αγώνων, ο Πρόεδρος Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθήνας εκφράζει την βαθιά του εκτίμηση προς το πρόσωπο του Γιώργου Ζηκόπουλου. Η μαχητικότητα
Αναδημοσίευση από ipaidia.gr Ο Γιώργος Ζηκόπουλος, μέλος της Διοίκησης του Ε.Ε.Α., υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στη Νέα Σμύρνη με την παράταξη «Ποιότητα Ζωής-Γιώργος Κουτελάκης» Με λαμπρή
Στις 8 Σεπτέμβρη Παρασκευή 19:30, σας περιμένω με χαρά στα εγκαίνια του προεκλογικού κέντρου Ποιότητα Ζωής – Γιώργος Κουτελάκης, στην πλατεία της Νέας Σμύρνης. Παίρνουμε
Σύμφωνα με τον Πρόεδρο της Γενικής Συνομοσπονδίας Επαγγελματιών Βιοτεχνών Εμπόρων Ελλάδας ΓΣΕΒΕΕ η επιχειρηματικότητα πρέπει να μπει στον πρώτο βαθμό αυτοδιοίκησης και ο Γιώργος Ζηκόπουλος
Copyright © 2023. GEORGE ZIKOPOULOS